Business Ad Network Aktualności

Aktualności

 • 2014-04-04 15:42:09
  Publikowanie artykułów na LinkedIn - już niedługo dla wszystkich

  Sieć społecznościowa LinkedIn, zrzeszająca profesjonalistów z całego świata, ogłosiła rychłe udostępnienie wszystkim użytkownikom możliwości publikowania artykułów w domenie LinkedIn.com. Do tej pory taką możliwość mieli tylko wybrani liderzy opinii, w tym Bill Gates (Microsoft), Richard Branson (Virgin), Jim Kim (Bank Światowy) czy Guy Kawasaki (Motorola).

  „LinkedIn od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię poszerzania oferty contentu dostępnego dla użytkowników. Serwis ewoluuje do roli platformy społecznościowej, która będzie bogatym źródłem wiedzy i artykułów będących w centrum zainteresowania ludzi biznesu. Serwis ogłosił ważną zmianę, która jeszcze bardziej wzmocni jego wartość w segmencie B2B i umożliwi realizację strategii content marketingowych” – mówi Ewa Betkier, dyrektor sprzedaży BAN.pl, wyłącznego partnera LinkedIn w Polsce.

  Teksty publikowane na LinkedIn trafią na stronę autora, jak i na profile osób śledzących jego publikacje. Znajomi będą mogli np. polecić tekst – efektem tego będzie wyświetlenie materiału także ich kontaktom. Co ważne, nowością będzie możliwość obserwowania wybranej osoby, bez konieczności dodawania jej do kontaktów.

  „Otwarcie publikacji dla wszystkich to wielka szansa dla osób, które mają coś do powiedzenia i chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Możliwość komentowania i share'owania w grupie 277 mln użytkowników otwiera olbrzymie możliwości komunikacji dla ekspertów” – dodaje Betkier.

  LinkedIn jest serwisem społecznościowym, skierowanym do profesjonalistów z całego świata. W Polsce od 2011 roku z rodzimą wersją językową, zdążył zgromadzić już prawie dwa miliony zarejestrowanych osób.

   

  Więcej informacji:

  http://blog.linkedin.com/2014/02/19/the-definitive-professional-publishing-platform/

  http://techcrunch.com/2014/02/19/linkedin-opens-its-publishing-platform-to-all-members/

  http://help.linkedin.com/app/answers/detail/a_id/47445/ft/eng