Business Ad Network Aktualności

Aktualności

 • 2015-06-30 15:03:52
  Money.pl z nową szatą graficzną i logo. Oferta specjalna dla reklamodawców!

  Money.pl jest największym wydawcą BAN – portal pełni rolę lidera kategorii „Biznes, prawo i finanse” (według badania Megapanel Gemius/PBI). Money.pl poinformowało o udostępnieniu nowocześniejszej formy graficznej i przyjęciu odświeżonego logotypu. Zmiany w money.pl to również nowy format (1200x600; 970x600) oraz ograniczona czasowo oferta BAN dla reklamodawców.

  „Money.pl jest portalem pierwszego wyboru dla przedstawicieli biznesu, managerów o wysokim potencjale nabywczym. Podstawowym powodem dla którego decydują się odwiedzić serwis są treści premium przygotowywane przez wysokiej klasy specjalistów” – mówi Tomasz Pudlis, CEO BAN – „Cieszymy się, że nasz wydawca zdecydował o wprowadzeniu nowoczesnej szaty graficznej, którą uzupełnia zmieniony logotyp. To krok w dobrym kierunku, z korzyścią przede wszystkim dla odbiorców”.

  Money.pl to ugruntowana marka w polskim Internecie. W ciągu miesiąca po portal sięga prawie 5 mln realnych użytkowników, a sama domena od lutego 2015 weszła do prestiżowego grona TOP20 najchętniej odwiedzanych adresów internetowych. Money.pl to również najbardziej opiniotwórczy ekonomiczny portal internetowy – w ciągu ostatniego roku był cytowany przez inne media aż 400 razy.

  „Dzisiejsze money.pl to również nowy format reklamowy Content Box XL” – mówi Marek Rolf, dyrektor sprzedaży w BAN.pl – „To duży format, który szczególnie przyda się reklamodawcom chcącym dotrzeć do odbiorców money.pl z kampaniami wizerunkowymi. Zachęcamy naszych klientów do skorzystania z nowego narzędzia reklamowego, dlatego wprowadzamy również ograniczoną czasowo ofertę specjalną”.

  Oferta specjalna BAN dotyczy nowego formatu. Pierwszy klient, który zdecyduje się na jej zakup – może wynegocjować indywidualną cenę. Co istotne – ustalony koszt będzie obowiązywał najszybszego kontrahenta do końca roku.

  Szczegóły zmian i oferty specjalnej dostępne są u przedstawicieli BAN lub pod adresem kontakt@ban.pl.