Business Ad Network Aktualności

Aktualności

 • 2014-02-17 15:38:59
  BAN.pl z wyróżnieniem w IAB Creative Showcase

  IAB Creative Showcase jest cyklicznym konkursem, w którym wyłaniane są najlepsze kreacje wykorzystywane przy kampaniach online w Polsce. BAN.pl otrzymało wyróżnienie za kreację BMW w edycji Q3 2013 konkursu.

  Zobacz kreację: http://bit.ly/BANBMW

  IAB Creative Showcase to organizowane cyklicznie wydarzenie, w którym w szranki stają autorzy najlepszych kreacji e-marketingowych. W edycji Q3 2013 BAN.pl zgłosiło dwie kampanie, z których jedna została wyróżniona.

  Wyróżnienie dotyczy kreacji BMW przygotowanej wspólnie z klientem oraz agencją Initiative. Ta rich mediowa forma przyciągała uwagę użytkownika odważną kolorystyką oraz atrakcyjnie zaprezentowanym modelem 3d promowanego samochodu. Po wejściu użytkownika na witrynę, reklama była wyświetlana w formie zwiniętej z wyraźnym przyciskiem „Więcej” – kliknięcie powodowało wyświetlenie pierwszego panelu, zawierającego trzy filmy. To jednak nie wszystko, po kolejnym kliknięciu na odpowiednim przycisku, użytkownik mógł wyświetlić ostatnią część kreacji, zawierającą dwa call-to-action: umówienie na jazdę próbną, a także przejście na stronę producenta.