Business Ad Network Aktualności

Aktualności

 • 2014-03-13 14:27:11
  BAN partnerem Business Communication Forum 2014

  Już 27 marca w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Business Communication Forum 2014, poświęcona komunikacji w biznesie. Konferencja poświęcona jest skutecznej komunikacji i jej znaczeniu w rozwoju biznesu. W trakcie konferencji wystąpi m.in. Ewa Betkier, dyrektor sprzedaży BAN i Urszula Martyła z LinkedIn, które opowiedzą o skutecznej obecności marki w LinkedIn.

  Komunikacja to kluczowa umiejętność, bez której nie da się właściwie funkcjonować w dzisiejszych czasach, a narzędzia jakie są dostępne umożliwiają coraz szybsze i bardziej skuteczne dotarcie do klientów i pracowników. Mają znaczenie w budowaniu relacji i zaangażowania w grupie docelowej.

  „Skuteczna komunikacja to klucz do budowania przewagi konkurencyjnej, warto posłuchać praktyków, którzy zainspirują wiedzą i przykładami z naszego rynku.” – mówi Ewa Betkier z BAN – „Jest to jedyna okazja do wzięcia aktywnego udziału w gorących dyskusjach, poznania najnowszych trendów i tajników efektywnego prowadzenia dialogu z klientem.”

  Podczas konferencji zaproszeni eksperci omówią zagadnienia związane z rolą jaką komunikacja odgrywa w pozyskiwaniu klientów, zdobywaniu przewagi konkurencyjnej, a także budowaniu marki.

  Częścią konferencji będzie warsztat poświęcony LinkedIn. „Obecność w mediach społecznościowych to bardzo istotne działanie dla osób prowadzących biznes, aczkolwiek nie doceniana i często nieprzemyślana. Spotkanie z przedstawicielem LinkedIn –Urszulą Martyła na pewno pomoże znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących pytań, a co najważniejsze wskaże właściwe kroki i najnowsze trendy w budowaniu wizerunku w społeczności biznesowej na LinkedIn.”

  Platynowym partnerem wydarzenia jest sieć reklamy premium BAN.pl.